foto: KPP Ostróda

ZDERZENIE TIRÓW NA S7 RYCHNOWO – SZYLDAK! DROGA ZABLOKOWANA (FOTO+VIDEO)

Dziś, w poniedziałek 23 maja po godzinie 16:00 doszło do zderzenie dwóch samochodów ciężarowych na krajowej siódemce między Rychnowem a Szyldakiem. Droga jest całkowicie zablokowana

Jak informuje st. asp, Michał Przybyłek z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie:

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący składem ciężarowym z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze uderzając w tył stojącego tam składu ciężarowego, w którym wcześniej doszło do pęknięcia opony.

Jak informuje st. kpt. Grzegorz Różański z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie, doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych, z których jeden przewoził złom, a drugi bloczki betonowe.

Na szczęście, mimo dramatycznego wyglądu po zderzeniu, nikt poważnie nie ucierpiał.

Samochodami podróżowali sami kierowcy, jeden nie ucierpiał, a drugi odniósł powierzchowne obrażenia i odmówił wyjazdu do szpitala. Na miejscu z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Ostródzie pracują zastępy z samochodami ratowniczo-gaśniczymi, w tym nowym samochodem typu rotator – informuje st. kpt Grzegorz Różański

Droga w kierunku Gdańska jest całkowicie zablokowana. Jeden skład stanął w poprzek drogi, rozsypane są też bloczki betonowe. Policjanci zorganizowali objazdy w kierunku Gdańska na węźle Rychnowo przez miejscowość Szyldak i starą S7. Zdarzenie kwalifikowane na kolizję.

Słuzby biorące udział w akcji: JRG Ostróda, JRG Morąg, OSP Gierzwałd, OSP Frygnowo, ZRM Gierzwałd, policja.
tekst: red., foto: red/ KPP Ostróda / KP PSP Ostróda / str. Szymon Wiszniewski

http://

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *