ZBIGNIEW MICHALAK BURMISTRZ OSTRÓDY NA KWARANTANNIE! KOMUNIKAT!

Dziś na swoim Fanpagu Zbigniew Michalak burmistrz Ostródy ogłosił, że w związku z wykryciem u jego najbliższego członka rodziny zakażenia koronawirusem został poddany kwarantannie. Burmistrz zwraca się także z prośbą do Mieszkańców o stosowanie się do wytycznych sanitarnych i przestrzegania obostrzeń.

Poniżej treść komunikatu:

Szanowni Państwo,

W związku z rozprzestrzenianiem się na terenie naszego powiatu wirusa COVID – 19, wprowadzeniem tzw. czerwonej strefy, wszyscy zostaliśmy objęci obostrzeniami. Wiele instytucji musiało znacznie zmodyfikować lub ograniczyć swoje funkcjonowanie. Niestety, mimo podejmowanych działań, w naszym mieście nadal rośnie liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa. Z przykrością chciałem poinformować, że pozytywny wynik testu stwierdzono także u członka mojej najbliższej rodziny. W związku z zaistniałą sytuacją, zgodnie z obowiązującymi procedurami, zostałem poddany kwarantannie.
Zwracam się do wszystkich Mieszkańców z prośbą o stosowanie się do wytycznych sanitarnych oraz przestrzeganie obostrzeń. Wirus nie wybiera i każdy jest narażony na zachorowanie. Niestety statystyki nie napawają optymizmem i tylko od naszej postawy zależy jak przetrwamy ten trudny okres.

Korzystając z okazji, chciałbym podkreślić, że wszyscy w Urzędzie Miejskim oraz podległych instytucjach dokładamy starań aby obsługa Mieszkańców przebiegała bez większych zakłóceń. Cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji i w miarę naszych możliwości oraz warunków w jakich przyszło nam funkcjonować, realizujemy swoje obowiązki.
Na zakończenie chciałbym życzyć wszystkim Państwu dużo zdrowia oraz mimo tego co się wokół dzieje, pogody ducha i optymizmu.

Zbigniew Michalak

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *