ZATRZYMANO SPRAWCÓW KRADZIEŻY GRZEJNIKÓW WRACAJĄCYCH Z SANKAMI ZE SKUPU ZŁOMU

Zatrzymano dwóch mieszkańców Iławy, którzy włamali się do opuszczonego domu i ukradli grzejniki. Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Teraz grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W trakcie obchodu rejonu służbowego iławscy dzielnicowi ustalili, że doszło do włamania do opuszczonego domu. Okazało się, że sprawcy po wybiciu szyby w oknie dostali się do środka skąd wynieśli dwa grzejniki. W trakcie czynności policjanci ustalili, że sprawcami kradzieży z włamaniem są 22-latek i jego starszy o rok kolega. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyzn kiedy szli z sankami jedną z iławskich ulic.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów. Jak się okazało mężczyźni mieli problem z przetransportowaniem grzejników, ponieważ były zbyt ciężkie, dlatego do przewiezienia ich na złom wykorzystali sanki. Policjanci odzyskali skradzione przedmioty, które w najbliższym czasie zostaną przekazane pokrzywdzonemu. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Iława

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *