ZAMKNIĘCIE ODCINKÓW ULIC STAPIŃSKIEGO I MAZURSKIEJ W POBLIŻU WIADUKTU

Od dziś 13 maja zamknięty dla ruchu samochodowego jest ciąg ulic Stapińskiego – Mazurska na odcinku w pobliżu wiaduktu drogowego. Utrudnienie powinno trwać maksymalnie do 16 maja. Oznacza to, że nie przejedziemy popularnym ostatnio skrótem wzdłuż budowanego wiaduktu w stronę Stapińskiego i Mickiewicza.

Wykonawca zadania pn. „Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych związanych z budową wiaduktu nad linia kolejową nr 353 Poznań – Skandawa wraz z przebudową układu komunikacyjnego drogowo-kolejowego” informuje, iż z dniem 13.05.2019r. planowane jest zamknięcie dla ruchu samochodowego odcinka ciągu ulic Stapińskiego – Mazurska na odcinku w pobliżu wiaduktu drogowego. Całkowicie zamknięty dla ruchu samochodowego oraz pieszego pozostaje przejazd oraz przejście kolejowe w ciągu ul. Drwęckiej.

Zamknięte dla ruchu pozostaje skrzyżowanie ulicy Drwęckiej z ulicą Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego. Dojazd do ulicy Mazurskiej od ul. Stapińskiego możliwy będzie ulicami Pułaskiego, następnie Olsztyńską i drogą DW2 przebiegającą wzdłuż ul. Drwęckiej.

Utrudnienie powinno trwać maksymalnie do 16.05.2019r.

Przewidywany termin zakończenia budowy to czerwiec 2019

 

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *