ZAGINIONA 75-LETNIA MIESZKANKA OSTRÓDY ODNALEZIONA!

Pozytywny finał przyniosły poszukiwania 75-letniej mieszkanki Ostródy. Kobieta wczoraj po południu wyszła z domu i już do niego nie powróciła. O jej zaginięciu pisaliśmy też na naszej stronie internetowej i fanpagu. Dziękujemy za olbrzymi odzew i kilkaset udostępnień naszego postu na facebooku. Seniorka została odnaleziona dziś w godzinach przedpołudniowych przez ostródzkich mundurowych!

Funkcjonariusze ostródzkiej jednostki Policji od wczoraj (06.12.2021 r.) prowadzili intensywne poszukiwania 75-letniej ostródzianki. Kobieta wyszła z domu po południu i już do niego nie powróciła.

Mundurowi natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia przystąpili do działań dokonując m.in. sprawdzeń potencjalnych miejsc przebywania kobiety w tym środków komunikacji, budynków i okolicznych terenów zielonych na terenie całego miasta. Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie podinsp. Marcin Danowski ogłosił również alarm podległej mu jednostki.

Zaginiona odnalazła się dziś w godzinach porannych w okolicy jednego z niewielkich zbiorników wodnych na terenie miasta. Funkcjonariusze zaopiekowali się wychłodzoną kobietą do czasu przyjazdu zespołu karetki pogotowia, który udzielił jej pomocy, tym samym kończąc działania poszukiwawcze.

KPP Ostróda

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *