WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM PO OSTRÓDZIE I REJS PO JEZIORZE DRWĘCKIM – WSZYSTKO ZA DARMO!

Już jutro – w sobotę, zapraszamy do udziału w spacerach z przewodnikiem pod hasłem „Tajemnice Starej Ostródy”.

Start o godzinie:

– 11:45 grupa 1, zbiórka na dziedzińcu Zamku
– 13:00 grupa 2, zbiórka na dziedzińcu Zamku
oraz

– NOWOŚĆ TEGO LATA ‼️ – dla osób, które ukończą CAŁĄ trasę mamy nową propozycję – REJS statkiem po jeziorze Drwęckim. Rejs rozpoczyna się o godzinie 16:00 i trwa ok. godzinę. Na statku będziecie mogli odpocząć w cieniu, zjeść i skorzystać z toalety.

Ze względu na ograniczenia związane z koronawirusem uprzejmie informujemy, że grupy zwiedzających mogą liczyć jutro do 20 osób, a statek weźmie na pokład do 32 osób.

Akacja potrwa całe lato, a nawet dłużej – do 3 października, w każdą sobotę. Czerwiec traktujemy jako pilotaż. Na podstawie pierwszych wniosków i opinii, dostosujemy ofertę tak, by od lipca mogło z niej skorzystać jak najwięcej osób.

Ważne: osoby, które jutro (13.06.2020) wezmą udział w spacerach i rejsie będą poproszone o wyrażenie zgody na filmowanie. Będziemy nagrywać film promujący „Tajemnice Ostródy”.

Szczegóły poniżej.
Zapraszamy serdecznie!

Organizator akcji: Gmina Miejska Ostróda

Partnerzy: przewodnicypomazurach oraz Żegluga Ostródzko – Elbląska Sp z o. o.

Źródło: Miasto Ostróda

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *