STAND-UP W TAWERNIE OSTRÓDA: JAKUB POCZĘTY, RAFAŁ BANAŚ I ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ

We wtorek 27 września o godz. 20:00 zapraszamy na wieczór stand-up comedy w ostródzkiej Tawernie, w którym wystąpią Jakub Poczęty i  Rafał Banaś, a całość poprowadzi Arkadiusz Jaksa Jakszewicz!

JAKUB POCZĘTY

Czujny obserwator, z mordeczką która idealnie wtapia się w tłum. Mógłby być stalkerem i męczyć ci siostrę, ale zamiast tego został komikiem, przygląda się światu i komentuje zabawnie co robimy źle jako ludzkość. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien specyficzny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim. W swoim najnowszym programie pt. „Słabość” Jakub opowiada o dziwnych pomysłach na tatuaże, podrzuconej przez cyganów siostrze i bliskiej, czasem zbyt bliskiej, relacji z rodzicami.

RAFAŁ BANAŚ

Komik aktywnie działający na polskiej scenie komediowej od 2013 roku. Jako standupper bawił w programach Kuba Wojewódzki w TVN, Świat się kręci oraz Tylko dla dorosłych w TVP2. „Szakal 2: Szarpiący z kobrami”. To druga i zarazem najnowsza część trylogii w której Rafał opowie o tym, jak został Szakalem, dowiecie się jak skutecznie odmówić koledze pomocy, poznacie tajne ciosy, a może coś zarapuje, opcjonalnie pokaz pantomimy. Podczas występów Rafał bez problemu nawiązuje kontakt z publicznością i swoimi historiami przenosi widownię do własnego świata, w którym każdy z łatwością znajduje coś dla siebie.

prowadzenie: ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *