SPOTKANIE Z KATARZYNĄ I MAŁGORZATĄ KALICIŃSKIMI W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W OSTRÓDZIE

W czwartek 13 czerwca zapraszamy na godz. 18.00 na spotkanie autorskie z autorkami książki „A miało być tak pięknie!” – Katarzyną Kalicińską i Małgorzatą Kalicińską.

Kulisy telewizji czasu wielkich przemian oraz modny i nonszalancki świat gwiazd i celebrytów lat 90. I ona – Mika, młoda, szalona i ambitna dziewczyna, którą korytarze TVP wciągają na dobre i na złe.
„A miało być tak pięknie!” Katarzyny Kalicińskiej oraz Małgorzaty Kalicińskiej to pełna energii i optymizmu powieść inspirowana prawdziwym życiem.

Dwie Kalicińskie to dobrany duet.

Katarzyna Kalicińska, producentka seriali i programów telewizyjnych, autorka sukcesu serialu „Dom nad rozlewiskiem”. Jak mało kto zna świat telewizji i polskiego show-biznesu. Opisała go wnikliwie i z humorem, inspirując się własnym zawodowo-towarzyskim doświadczeniem.

Małgorzata Kalicińska, autorka bestsellerowych powieści: serii „Rozlewisko”, „Zwyczajny facet”, „Trzymaj się, Mańka!”, „Miłość na walizkach”, „Irena”, „Kochana Moja – rozmowa przez ocean”, „Dom w Ulsan”. Ciocia Katarzyny.

Razem stworzyły inspirującą i podnoszącą na duchu powieść, w której udowadniają, że nigdy nie wolno się poddawać, ale czasami warto zwolnić, by nabrać dystansu i nie zwariować. Opowiadają o trudnych życiowych sytuacjach i kobiecych rozterkach: jak pogodzić role żony i matki z marzeniami o zawodowym sukcesie, jak być dobrą siostrą i przyjaciółką, jak na nowo rozpalić żar w długoletnim związku. A że podobno to życie pisze najciekawsze historie, czasami wystarczy tylko obejrzeć się za siebie… Czytelnicy śledzący losy gwiazd szklanego ekranu nie będą zawiedzeni.

Wstęp wolny

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *