SPOTKANIE Z JOANNĄ OPIAT-BOJARSKĄ, AUTORKĄ KSIĄŻKI „KRYSZTAŁOWI – ŚWIEŻA KREW”

Kiedy:
20 Marzec 2019@17:00 – 19:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2019-03-20T17:00:00+01:00
2019-03-20T19:00:00+01:00
Gdzie:
Miejska Biblioteka Publiczna w Ostródzie
Zamek
Koszty:
Bez opłat
SPOTKANIE Z JOANNĄ OPIAT-BOJARSKĄ, AUTORKĄ KSIĄŻKI "KRYSZTAŁOWI - ŚWIEŻA KREW" @ Miejska Biblioteka Publiczna w Ostródzie

20 marca zapraszamy do czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostródzie na spotkanie z z Joanną Opiat-Bojarską.

„Nadużywają władzy, siłą wymuszają zeznania, ochraniają narkotykowe transporty, kiedy tylko mogą – świecą służbową legitymacją.

Skorumpowani policjanci uwikłani są w niebezpieczne relacje z gangami. By ich wyeliminować i oczyścić własne szeregi, powołano elitarne Biuro Spraw Wewnętrznych Policji. Funkcjonariusze Biura nazywani są „kryształowymi”, choć bezustanny emocjonalny rollercoaster sprawia, że i oni sięgają po dragi, są uzależnieni od adrenaliny i mają skłonność do autodestrukcji.

Walkę ze sprzedajnymi glinami rozpoczyna też antyterrorysta, Paweł Dobrogowski, pseudonim Driver. Outsider z konieczności, rozwodnik z wyboru, policjant z krwi i kości.

Jego pierwsze zadanie – ma znaleźć haki na kumpla z pododdziału, który pracuje dla narkogrupy. Rozpoczyna niebezpieczną i ryzykowną grę. Giną kolejni ludzie. Zostaje zamordowana kochanka jego przyjaciela. On sam nie ufa już nikomu ze swojego otoczenia. Nawet osobie, na której zlecenie działa. Kto właściwie jest dobrym policjantem, a kto fałszywym gliną?
Brutalna. Brudna. Brawurowa. Ostra jazda! Polecam!”
Paulina Świst

https://muza.com.pl/…/3090-krysztalowi-tom-1-swieza-krew-97…

Spotkanie z Joanną Opiat-Bojarską już 20 marca.
Zapraszamy.

Post Author: Łukasz Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *