PIH „NON SERVIAM” – KONCERT W AMFITEATRZE W OSTRÓDZIE

Panie i Panowie,
Serdecznie zapraszamy na kolejny koncert organizowany przez Klitka Records.
Tym razem, 13-go grudnia w piątek, w Ostródzie w sali kameralnej Amfiteatru po raz pierwszy w zagra Legenda Polskiego Rapu – Pih .

PIH działa na polskiej rapowej scenie od blisko 20 lat, początki sięgają roku 2000, gdy zadebiutował z zespołem JedenSiedem płytą Wielka Niewiadoma, następnie przez szereg lat wydał osiem solowych albumów w tym pokrytą platyną płytę „Kwiaty Zła”, płytę z Chadą „Od Nas Dla Was”, płytę z Kaczorem „Zła Krew” oraz płytę z Pyskatym jako Skazani Na Sukcezz. Piha można usłyszeć na wielu gościnnych utworach u najlepszy polskich raperów i producentów oraz na koncertach w całej Polsce.
Do NAS przyjeżdża z nową płytą „NON SERVIAM” na której jak zwykle nie brakuję ostrych wersów, brutalnych opisów rzeczywistości i osobistych treści.
Zapraszamy na ten wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju koncert, bo TO COŚ WIĘCEJ NIŻ RAP !!

MIEJSCE : Sala Kameralna ostródzkiego Amfiteatru
DATA: 13 Grudnia (Piątek)
GODZINA: 21:00
AFTER I BEFORE : DJ Siemas
SUPPORTY:
– big vamous x qbif x saiker
– Młody R / Prosiak
– LZP/DMS
– Rapunarkoman/P7

BILETY :
Przedsprzedaż – 30 zł (dostępne w DonerKing), jeżeli jesteś z poza Ostródy a chcesz zamówić bilet w przedsprzedaży pisz na klitkarecords@gmail.com
Na Wejściu – 40 zł
Bilety VIP 60 zł (tylko online ilość ograniczona) – bilet VIP zapewniają darmowy Welcome Drink, spotkanie z artystą po koncercie, plakat z autografem. Aby zarezerwować bilet VIP wystarczy napisać email na adres klitkarecords@gmail.com w tytule wpisać „BILET PIH”

Post Author: Marzena Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *