MIEJSKI DZIEŃ DZIECKA W OSTRÓDZIE – SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE!

Miasto Ostróda zaprasza w środę 1 czerwca dzieci wraz z opiekunami na Miejski Dzień Dziecka.

 

Tego Dnia w Ostródzie przygotowano liczne atrakcje dla milusińskich.

Centrum Kultury w Ostródzie zaprasza wszystkie DZIECI na Miejski Dzień Dziecka do Amfiteatru i w jego okolice. Instytucje miejskie jednoczą siły, aby w tym dniu każde dziecko miało szansę na uśmiech i dobrą zabawę. Wszystkie atrakcje będą dostępne bezpłatnie. W Centrum Kultury ogranicza nas jedynie wielkość sal amfiteatralnych i kolejność zgłoszeń.
Niewątpliwą gwiazdą dnia będzie ZESPÓŁ FASOLKI z Ciotką Klotką i Panem Tik-Takiem!
Dobrze myślicie, pośpiewamy wspólnie „Ogórek, ogórek, ogórek, zielony ma garniturek…” czy „Zuzia, lalka nieduża”. Zapraszamy na niezwykły KONCERT, który będzie frajdą nie tylko dla najmłodszych, ale również dla dorosłych, którzy wychowali się na piosenkach kultowego już zespołu. Wstęp na koncert jest bezpłatny.
Koncert odbędzie się o godz. 12:00, żeby mogły wziąć w nim udział przedszkola i szkoły.
Jednocześnie, o godz. 12:00 w Galerii ostródzkiego Amfiteatru odbędą się warsztaty projektowania ubrań, z elektrośmieci. Projekt znanej stylistki Anny Kupisz, wsparty przez Gwiazdy – Annę Muchę, Barbarę Kurdej-Szatan, zawita do Ostródy.
Zapraszamy zainteresowane młode osoby do udziału w warsztatach. Zapisy pod nr tel. 89 670 90 71. Szczegółów szukajcie w oddzielnym poście.
To nie koniec atrakcji! W godzinach popołudniowych dzieciaki zostaną wciągnięte w wir animacji, gier, zabaw oraz ciekawych i kreatywnych warsztatów! Szykujcie się na minimum nudy i maksimum dobrej zabawy!
O godz. 17:00 rozpocznie się spektakl „O Rybaku i Złotej Rybce” w wykonaniu aktorów Olsztyńskiego Teatru Lalek. Przedstawienie odbędzie się w Sali Kameralnej Amfiteatru. Z racji na ograniczoną ilość miejsc (120) prosimy zainteresowanych o zgłoszenie się do Centrum Kultury w Ostródzie po odbiór darmowych wejściówek. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Na zakończenie sympatycznego dnia ostródzkie Centrum Kultury proponuje Wam spotkanie ze sztuką. W Galerii prezentowana będzie wystawa rysunków, wykonanych przez uczestników zajęć plastycznych odbywających się w Centrum Kultury w Ostródzie od września 2021. Można ja oglądać codziennie „na życzenie”.
O godz. 18:00 1. czerwca odbędzie się finisaż wystawy, okazja do spotkania z Artystami oraz podziwiania efektów ich całorocznej pracy.
Rozmaite atrakcje przygotowali też: Miasto Ostróda, Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji, Muzeum W Ostródzie, Miejska Biblioteka Publiczna w Ostródzie, Basen Aqua Ostróda.
Szczegóły na plakacie!
Źródło: Centrum Kultury w Ostródzie

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *