KONCERT ZESPOŁU HUNTER W OSTRÓDZIE

W piątek 28 lutego w ostródzkim amfiteatrze wystąpi zespół Hunter. Początek o godz. 19:00.

Zespół Hunter tworzy muzykę z pogranicza rocka i metalu, z elementami klasycznymi Istnieją bez przerwy od 1985 roku, kiedy to w szczycieńskim LO kilku długowłosych metalowców postanowiło założyć zespół i grać najgłośniej jak tylko potrafią.

Zespół skierował ostrze swoich dźwięków i słowa przeciw temu, co ich najbardziej dotykało w społeczeństwie – wojnie, przemocy, nietolerancji, głupocie, faszyzmowi, nazizmowi i innym „izmom”. Dziś po setkach koncertów ciągle trzymają się wyznaczonego dawniej kursu, nie tracąc swojej charyzmy i zapału.
W ciągu 35 lat na scenie Hunter zyskał status legendy, wydał 8 albumów studyjnych oraz 4 płyty koncertowe (w tym część z nich w formacie DVD). Ich wydawnictwa zdobywały szerokie uznanie w branży muzycznej – wielokrotnie byli nominowani do Fryderyków. Zdobyli tez nagrodę „Złoty Bączek” i liczne wyróżnienia w plebiscytach pism muzycznych, a albumy „Królestwo” i „Imperium” zyskały statusy złotych płyt.
Wizytówką Huntera jest jedyny w swoim rodzaju klimat, wieloznaczność, metafory, przedziwne dźwięki i gry słowne, niespotykane instrumenty, czy bogate scenografie i ilustrujący muzykę i słowa show podczas koncertów. Podczas koncertu Hunter oprócz znanych przebojów zaprezentuje też nowy materiał.
Członkowie zespołu: Paweł „Drak” Grzegorczyk, Piotr „Pit” Kędzierzawski, Michał „Jelonek” Jelonek, Konrad „Saimon” Karchut, Dariusz „Daray” Brzozowski, Arkadiusz „Letki” Letkiewicz
Przed zespołem Hunter zaprezentuje się heavyrockowy RELOAD z Nürnberg

28.02.2020 OSTRÓDA Sala kameralna amfiteatru ul. Mickiewicza 17a
bilety: https://tiny.pl/tssdm
event: https://tiny.pl/tssdg

Post Author: Marzena Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *