FERIE W OSTRÓDZIE! CO? GDZIE? KIEDY?

Szczegółowy plan zajęć w ferie w Ostródzie.

Zajęcia będą się odbywać m. in. w Miejskiej Bibliotece Publicznej, Centrum Kultury, Muzeum w Ostródzie, Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji.

W ostródzkim amfiteatrze będzie „PRZEBUDZENIE MOCY W OSTRÓDZIE” CZYLI „RODZINNE FERIE W AMFITEATRZE” ZE STAR WARS

W Parku Trampolin JumpWorld w Ostródzie FERIE W JUMPWORLD OSTRÓDA CZYLI ZAJĘCIA Z AKROBATYKI, WARSZTATY TANECZNE, GRY, ZABAWY I KONKURSY

Ponadto Centrum Kultury w Ostródzie w ferie proponuje:

Pierwszy tydzień stoi pod znakiem Przebudzenia Mocy, czyli Rodzinnego Konwentu Fanów Star Wars. W programie konkursy, turnieje, warsztaty, seanse filmowe (Kino Ferie dla dzieci oraz Gwiezdne Kino) itp. Szczegóły, w tym program, dot. wydarzenia znajdziecie tu:
❄W trakcie ferii na Sali Kameralnej wystąpią długo wyczekiwani Pablopavo i Ludziki. Zapraszamy 28 stycznia (piątek) o godz. 19:00. Wydarzenie biletowane, bilety do kupienia w Amfiteatrze (pok.105) lub na stronie https://ckostroda.interticket.pl/.
❄30 stycznia odbędzie się Finał WOŚP. Amfiteatr ogarną filmowe dźwięki – zapraszamy na Koncert Muzyki Filmowej. O ostródzkim Finale WOŚP przeczytacie tutaj: SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W OSTRÓDZIE!
❄Drugi tydzień ferii przeznaczamy wyłącznie dla najmłodszych – codziennie od 31 stycznia do 4 lutego od godz. 11:00 Grupa Animacyjna AS zapewni dzieciom fantastyczną zabawę dzięki Animacjom Tanecznym z elementami zumby. Na zajęcia obowiązują zapisy. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w wiadomościach prywatnych na oficjalnym Facebooku Centrum Kultury. Zapraszamy dzieci od 6 roku życia. Po animacjach przyjdzie czas na kino – codzienne darmowe seanse o godz. 12:00.
❄5 lutego zapraszamy dzieciaki na spektakl „Złote jajko” Teatru Lalek „Igraszka”. Po spektaklu odbędą się warsztaty, podczas których dzieci będą mogły poznać tajniki tworzenia lalki teatralnej. Wydarzenie biletowane. Bilety na spektakl: 10 zł/dziecko, 15 zł/dorosły; warsztaty: 20 zł/dziecko + opiekun. Bilety na spektakl do kupienia w Amfiteatrze (pok. 105) lub na stronie https://ckostroda.interticket.pl/, natomiast bilety na warsztaty do kupienia wyłącznie w Amfiteatrze.

 

 

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *