SPEKTAKL „ISTNY CYRK” TEATRU PRZEBUDZENI W OSTRÓDZKIM ZAMKU

W sobotę 22 lutego zapraszamy do ostródzkie zamku na kolejne przedstawienie Teatru Przebudzeni „Istny Cyrk” w reżyserii Moniki Kazimierczyk i Dariusza Wychudzkiego.

Inspiracją do stworzenia spektaklu stały się osobiste przeżycia aktorów – sytuacje, wydarzenia, ludzie, słowa, zdania, epitety, jak również sytuacje i sceny, które Zespół napotkał na swojej twórczej drodze. Ponadto przy pracy nad scenariuszem cennym źródłem okazały się takie filmy, jak: „Człowiek – słoń”, „Cyrk Motyli”, „Dziwolągi” oraz książka „Jarmark Odmieńców”. Materiały te okazały się być adekwatne do doświadczeń aktorów i przesłania spektaklu.
Jak dalece i przewrotnie można pojmować piękno i brzydotę, normalność i dziwaczność, świętość, obsceniczność i wolność..? Gdzie są granice do przełamania duszy? Czy zostały przekroczone? Odpowiedzią na pytania są: zdrowy dystans, humor, pasja, samorealizacja, poczucie wartości i wiary we własne siły – nawet tych najsłabszych stron.

Występują: Adamski Adam, Bindas Aleksander, Bałdyga Mateusz, Foryński Bartosz, Ilasz Justyna, Kudlak Justyna, Łukasik Paweł, Marchlewska Agnieszka, Olszewska Natalia, Pajko Zdzisław, Pawłowski Dominik, Połeć Iwona, Sojdak Brygida, Stefańska Izabella, Wóltański Patryk.

Wstęp wolny. Początek godz. 18:00

 

 

 

 

Post Author: Marzena Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *