WYBIORĄ 40 SOŁTYSÓW I RADY SOŁECKIE W GMINIE OSTRÓDA

Już niedługo czekają nas wybory na sołtysów w 40 sołectwach wchodzących w skład Gminy Ostróda.

Poniżej podajemy harmonogram zebrań wiejskich w poszczególnych miejscowościach:

Lp.
Sołectwo
Data
Godzina
Miejsce
1.
Zajączki
8.01.2019 r.
17.00
Świetlica Wiejska
w Pietrzwałdzie
2.
Ryn
8.01.2019 r.
18.30
Świetlica Wiejska
w Pietrzwałdzie
3.
Giętlewo
8.01.2019 r.
18.00
Świetlica Wiejska
w Giętlewie
4.
Pietrzwałd
8.01.2019 r.
19.30
Świetlica Wiejska
w Pietrzwałdzie
5.
Smykówko
9.01.2019 r.
17.00
Świetlica Wiejska
w Smykówku
6.
Wirwajdy
9.01.2019 r.
19.00
Dom Weselny Państwa Wiszowatych
7.
Reszki
9.01.2019 r.
17.00
Świetlica Wiejska
w Reszkach
8.
Turznica
9.01.2019 r.
19.00
Świetlica Wiejska
w Turznicy
9.
Międzylesie
10.01.2019 r.
19.00
Szkoła Podstawowa Nr 5
w Ostródzie
10.
Warlity Wielkie
10.01.2019 r.
17.00
Szkoła Podstawowa Nr 5
w Ostródzie
11.
Wałdowo
10.01.2019 r.
17.00
Oratorium w Wałdowie
12.
Idzbark
10.01.2019 r.
19.00
Świetlica Wiejska
w Idzbarku
13.
Lubajny
11.01.2019 r.
17.00
Budynek „Starej Szkoły”
w Lubajnach
14.
Zwierzewo
11.01.2019 r.
19.00
Szkoła Podstawowa
w Zwierzewie
15.
Ornowo
11.01.2019 r.
17.00
Świetlica Wiejska
w Ornowie
16.
Brzydowo
11.01.2019 r.
19.00
Szkoła Podstawowa
w Brzydowie
17.
Tyrowo
14.01.2019 r.
17.00
Zespół Przedszkolno-Szkolny w Tyrowie
18.
Samborowo
14.01.2019 r.
19.00
Centrum Kulturalno- Biblioteczne w Samborowie
19.
Kątno
14.01.2019 r.
17.00
Świetlica Wiejska w Kątnie
20.
Stare Jabłonki
14.01.2019 r.
19.00
Remiza OSP w Starych Jabłonkach
21.
Bałcyny
15.01.2019 r.
17.00
Świetlica ZPD Bałcyny
Sp. z o.o.
22.
Lipowo
15.01.2019 r.
19.00
Szkoła Podstawowa
w Lipowie
23.
Kraplewo
15.01.2019 r.
17.00
Dworek w Kraplewie
24.
Górka
15.01.2019 r.
19.00
Świetlica Wiejska w Idzbarku
25.
Ostrowin
16.01.2019 r.
17.00
Świetlica Wiejska
w Ostrowinie
26.
Szyldak
16.01.2019 r.
19.00
Szkoła Podstawowa
w Szyldaku
27.
Durąg
16.01.2019 r.
17.00
Szkoła Podstawowa
w Durągu
28.
Kajkowo
16.01.2019 r.
19.00
Hotel „Sajmino”
29.
Grabin
17.01.2019 r.
17.00
Świetlica Wiejska
w Grabinie
30.
Lichtajny
17.01.2019 r.
19.00
Biuro PHU Perkoz
Sp. z o.o. w Lichtajnach
31.
Morliny
17.01.2019 r.
17.00
Domek letniskowy na boisku
w Morlinach
32.
Gierłoż
17.01.2019 r.
19.00
Świetlica Wiejska
w Gierłoży
33.
Wysoka Wieś
18.01.2019 r.
17.00
Świetlica Wiejska
w Wysokiej Wsi
34.
Klonowo
18.01.2019 r.
19.00
Budynek po starej kotłowni
w Klonowie
35.
Glaznoty
18.01.2019 r.
17.00
Świetlica Wiejska
w Glaznotach
36.
Wygoda
18.01.2019 r.
19.00
Środowiskowy Dom Samopomocy w Wygodzie
37.
Nastajki
21.01.2019 r.
19.00
Świetlica Wiejska
w Turznicy
38.
Naprom
21.01.2019 r.
17.00
Świetlica Wiejska
w Napromie
39.
Rudno
21.01.2019 r.
17.00
Świetlica Wiejska
w Rudnie
40.
Smykowo
21.01.2019 r.
19.00
Świetlica Wiejska
w Rudnie

Post Author: Łukasz Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *