WOJCIECH GĄSSOWSKI ZAŚPIEWAŁ W HOTELU WILLA PORT ART & BUSINESS

W sobotni wieczór w hotelu Willa Port Art & Business w Ostródzie zaśpiewał Wojciech Gąssowski.

Uczestnictwo w takim koncercie to sama przyjemność, bo  piosenek Wojciecha Gąssowskiego można słuchać, można je śpiewać i można przy nich tańczyć. Publiczność chętnie opuściłaby fotele , bo na znane rockandrollowe dźwięki nogi same niosą do tańca.

Koncert był wypełniony po brzegi piosenkami . Były „Zielone wzgórza nad Soliną” , były piosenki z serialu „Wojna domowa” i „M jak miłość”.  Było też, jak to powiedział piosenkarz  „italiano i americano”.

W pewnym momencie Gąssowski zaproponował wspólne śpiewanie przeboju „Gdzie się podziały tamte prywatki”.  Tu nastąpił taki typowy epizod.  Piosenka niby znana, ale słowa pamiętają  nieliczni, więc widzowie  popadli w lekką konsternację.

Doświadczony piosenkarz poprowadził krótkie korepetycje, zszedł ze sceny i zaśpiewał wspólnie z publicznością. Trzeba przyznać, że robi wrażenie, kiedy śpiewając siada z mikrofonem wśród widzów. Widać, że nie ma nic do ukrycia.

Koncert był udany, a  publiczność świetnie się bawiła.  Nagrodziła artystę oklaskami. Był bis, oczywiście „Gdzie się podziały…”. Przed hotelem Gąssowski rozmawiał z uczestnikami koncertu, można było się z nim sfotografować, tu uwaga – nie lubi selfie.  Można też było otrzymać autograf. Nie było natomiast sprzedaży płyt, bo piosenkarz stwierdził, że nie handluje płytami.

Koncert Wojciecha Gąssowskiego to przedostatni z letnich koncertów w hotelu Willa Port.

Wiecej o Wojciechu Gąssowskim na stronie  http://www.wojciechgassowski.pl

Post Author: Janka Gukiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *