WIADOMO, ŻE WARTO DBAĆ O ZDROWY BIUST! BRAFITTIERKA W EKONOMIKU

15 października 2021 uczennice i uczniowie z klas I ATO, III PTSH, IV THO i IV TSŻ ZSZ im. S. Petöfi w ramach obchodów Europejskiego Dnia Walki z Rakiem Piersi wzięli udział w lekcji brafittingu. Zajęcia poprowadziła prawdziwa profesjonalistka tematu Joanna Margalska.

Brafitting to współczesny trend, który dba o Twoje piersi i zdrowie ! Pod tą tajemniczą nazwą kryją się tajniki prawidłowego dopasowania bielizny pod względem rozmiaru oraz potrzeb kobiety, które doskonale modelują kobiecą sylwetkę.

Pani brafitterka wyjaśniła uczestnikom spotkania, dlaczego warto dbać o swój biust w ciągu całego roku i na każdym etapie życia. Wskazała niekorzystne skutki noszenia niewłaściwego biustonosza na zdrowie i kondycję biustu.

Nietuzinkowym pomysłem nawiązującym do międzynarodowego symbolu, oznaczającego walkę z rakiem piersi było przygotowanie na dzisiejszy dzień ciasteczek w kształcie różowych wstążeczek. Wypiekiem tych słodkości zajęli się uczniowie klasy II THŻ pod opieką Pani Barbary Łabackiej i Wiesławy Bartnickiej. Na zakończenie spotkania uczestnicy mieli okazję skorzystać z indywidualnej porady brafitterskiej.

Spotkanie zorganizowały Panie Joanna Nowakowska- Prześniak i Dorota Muchowska .

Tekst : Joanna Nowakowska- Prześnia, Foto : Joanna Nowakowska- Prześniak, Dorota Muchowska

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *