WEGAŃSKIE WARSZTATY KULINARNE ZA NAMI, A KLUB DOBREGO RODZICA ZAPRASZA NA WARSZTATY PSYCHOLOGICZNE

W piątek 15 listopada Klub Dobrego Rodzica oraz Ewangelickie Stowarzyszenie Syloe zorganizowały w Ostródzie wegańskie warsztaty kulinarne „Vege Wspólny Eksperyment w Kuchni”.

Warsztaty poprowadziła Iwona Jadanowska, która od paru lat jest weganką. Na spotkaniu zainteresowani mogli dowiedzieć się o podstawach diety wegańskiej, a także o zdrowym odżywianiu się. Można było także spróbować potraw, przypraw czy dodatków stosowanych w kuchni wegańskiej. Dla wielu osób były to całkiem nowe smaki np. wędzone banany czy wegańskie czekoladowe ciasto.

Chętni robili także wege burgery, a dzieci miały sporo frajdy wybierając owoce i warzywa do zrobionych własnoręcznie przez siebie soków warzywnych i owocowych.

Było to inspirujące i ciekawe spotkanie podczas, którego można było zgłębić swoją wiedzę na temat wegańskiej kuchni i poznać nowe smaki.

Klub Dobrego Rodzica cały czas działa i organizuje spotkania o różnej tematyce. Były m. in. warsztaty decoupage.

W środę 4 grudnia Klub Dobrego Rodzica oraz Ewangelicy w Ostródzie zapraszają na Warsztaty Psychologiczne, które odbędą się w Stacji Socjalnej i wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego na ul. Olsztyńskiej 1 w Ostródzie w godzinach 17:00-19:00.

Będzie to drugie spotkanie z psychologiem Kamilą Wołejko.

Przyjdź, porozmawiaj, dowiedz się jak radzić sobie ze swoimi dziećmi.

Link do wydarzenia: Klub dobrego rodzica – warsztaty psychologiczne

Spotkanie bezpłatne.

 

 

Post Author: Marzena Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *