WCIĄŻ TRWAJĄ POSZUKIWANIA ZAGINIONEGO BARTŁOMIEJA SZAMBELAŃCZYKA Z MIŁOMŁYNA

Trwają poszukiwania zaginionego 33-latka. Oprócz policjantów do akcji dołączyli również strażacy ochotnicy z Miłomłyna.

Akcja prowadzona jest w wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu oraz psa służbowego przeszkolonego do poszukiwań osób. Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Bartłomieja Szambelańczyka proszone są o pilny kontakt z Policją.

Wczoraj (17.05.2018) policjanci z Ostródy otrzymali zgłoszenie o zaginięciu Bartłomieja Szambelańczyka. 33- latek ostatni raz widziany był przez członków rodziny 6 maja w Miłomłynie. Od tamtej pory nie powrócił do domu i nie skontaktował się z rodziną. W związku z obawą o życie i zdrowie mężczyzny funkcjonariusze natychmiast przystąpili do jego poszukiwań.

Mężczyzna w dniu zaginięcia ubrany był w brązowe traperskie buty za kostkę, czarne spodnie, ciemny sweter z geometrycznymi wzorami, szarą bluzę i czarną czapkę.

W działania zaangażowani zostali ostródzcy policjanci oraz funkcjonariusze odbywający adaptację zawodową w tutejszej komendzie. Do akcji przyłączyło się również kilkunastu strażaków ochotników z Ochotniczej Straży Pożarnej w Miłomłynie.

Do poszukiwań wykorzystano policyjny śmigłowiec oraz specjalistyczny sprzęt do poszukiwań osób zaginionych.

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych i trudnego terenu poszukiwania trwały do późnych godzin nocnych. Dziś wczesnym rankiem akcja została wznowiona. Do akcji dołączył również policyjny przewodnik z psem tropiącym.

Oprócz działań typowo poszukiwawczych policjanci weryfikują również wszystkie docierające do nich informacje na temat zaginionego mężczyzny.

Wszystkie osoby mające jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu 33- latka czy jego planów proszone są o pilny kontakt z Policją.

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *