„W STREFIE KRASNOLUDKÓW” – FERIE DLA DZIECI W MORĄSKIEJ BIBLIOTECE

W Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu odbyły się ferie pt. „W strefie krasnoludków”, podczas których dzieci miały możliwość zapoznania się z krasnoludkami, gnomami, skrzatami oraz trollami występującymi w literaturze.

Dzieci uczestniczyły w integracyjnych zabawach literackich, muzycznych, ruchowych wykazując się pomysłowością, kreatywnością oraz poczuciem humoru. Dodatkową atrakcją było przedstawienie teatralne w wykonaniu Studia Teatralnego KRAK-ART. z Krakowa, w którym wzięli udział rodzina, znajomi, koledzy i koleżanki zaproszeni przez uczestników ferii.

Goszczono także autorkę dla dzieci Beatę Rybak, z którą uczestnicy ferii podczas warsztatów oswajali swoje lęki, strachy oraz potwory w zabawny i kreatywny sposób. Zawitały również do nas interaktywne roboty Photon oraz uroczy Czytosław. Na zakończenie wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy dzieciom za wspólnie spędzony czas i miłą zabawę.

Ferie organizowane są dzięki wsparciu finansowemu w ramach zadań  Pełnomocnika Burmistrza Morąga ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Źródło: MBP Morąg

 

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *