W ŚRODĘ 3 SIERPNIA ALDI OTWIERA SKLEP W OSTRÓDZIE! JAKIE PROMOCJE I ATRAKCJE CZEKAJĄ NA KLIENTÓW?

W środę 3 sierpnia o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy nowy sklep ALDI w Ostródzie, który zlokalizowany będzie przy ul.Jana III Sobieskiego 11a. Jest to wyjątkowa lokalizacja na mapie Ostródy – właśnie w tym miejscu mieściły się historyczne Białe Koszary,a z czasem na tym obszarze organizowano cieszące się ogólnopolską sławą ostródzkie festiwale – Ostróda Reggae Festival i Festiwal Muzyki Tanecznej. Sklep ALDI został zbudowany pod okiem konserwatora zabytków i doskonale wpisuje się w tkankę miejską. Z okazji otwarcia sieć zaplanowała specjalne promocje sięgające nawet do 50%, ponadto w dniu otwarcia pojawi się foodtruck z poczęstunkiem. Na klientów czeka również promocja 3×30% na odzież i obuwie. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

Klienci, którzy odwiedzą nowy sklep w Ostródzie będą mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych promocji na wszystkie produkty marek własnych ALDI. Z kolei po zakupach, w godzinach od 10.00 do 17.00 przed sklepem na odwiedzających ALDI czekać będzie bezpłatny poczęstunek z Foodtrucka, w którym za okazaniem paragonu będzie można odebrać „COŚ” na wynos!

Cieszymy się, że sklep ALDI znajduje się w tak prestiżowym, zabytkowym otoczeniu i że przygotowując się do otwarcia mieliśmy okazję poznać historię Ostródy. Poszanowanie tradycji jest dla nas bardzo ważne, dlatego starannie dbamy o to, by nasze sklepy wpisywały się w architektoniczną strukturę miasta. To dla nas podwójna radość, bo mieszkańcy Ostródy będą mogli również poznać markę ALDI i nasze świeże produkty. Mamy nadzieję, że ALDI stanie się ich ulubionym sklepem codziennych zakupów oraz, że znajdą u nas bardzo dobre – międzynarodowe i lokalne – produkty wysokiej jakości, ponieważ ALDI ma to „coś”, czego nie ma nigdzie indziej, po co warto wracać, w myśl hasła Raz ALDI zawsze ALDI- tłumaczy Kinga Abramik, Kierownik Sprzedaży ALDI w Polsce.

Sklep w Ostródzie przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Łączna powierzchnia nowego ALDI wynosi ok. 1500 m2.Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu na klientów czeka komfortowy parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00, a w pozostałe niedziele od 10:00 do 17:30. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji. Więcej na WWW.aldi.pl

***

O ALDI

ALDI w Polsce posiada 210 sklepów i zatrudnia blisko 3700 pracowników. Spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie. Nowe hasło marki brzmi „Raz ALDI, zawsze ALDI”, bo po ulubione produkty chętnie się wraca.

ALDI Polska jest częścią grupy przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z wiodących międzynarodowych detalistów. Spółka oferuje klientom w dziewięciu krajach europejskich wysokiej jakości produkty w najniższej możliwej cenie. Kluczem do sukcesu Grupy ALDI Nord jest zespół ponad 77 000 pracowników zatrudnionych w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii. Więcej na WWW.aldi.pl

O planowanym otwarciu sklepu informowaliśmy już wcześniej w artykule: JUŻ 3 SIERPNIA OTWARCIE MARKETU ALDI W BIAŁYCH KOSZARACH W OSTRÓDZIE!

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *