UKRADŁ PRZYNĘTY WĘDKARSKIE – USŁYSZAŁ ZARZUTY

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Olsztynku zatrzymali 60-latka, po tym, jak ustalili, że mężczyzna na początku listopada w jednym z zakładów pracy na terenie powiatu olsztyńskiego miał ukraść przynęty o wartości nie mniejszej niż 1000 złotych. Mieszkaniec Olsztyna usłyszał zarzut w tej sprawie i grozi mu do 5 lat więzienia.

Policjanci z Komisariatu Policji w Olsztynku uzyskali informację, że na początku listopada 2023 roku z jednego z zakładów pracy na terenie powiatu olsztyńskiego skradziono przynęty wędkarskie o wartości nie mniejszej niż 1000 złotych. W tej sprawie przyjęte zostało stosowne zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.Funkcjonariusze w toku działań ustalili, że za sprawą kradzieży może stać 60-latek. Policjanci w szafce pracownika ujawnili i zabezpieczyli około 30 sztuk przynęt wędkarskich mogących pochodzić z przestępstwa lub służyć do jego popełnienia. Ponadto w miejscu zamieszkania ujawniono jeszcze blisko 200 sztuk przynęt wędkarskich różnego rodzaju.

60-latek został zatrzymany. Usłyszał zarzut kradzieży przynęt wędkarskich o wartości nie mniejszej niż 1000 złotych. Zgodnie z kodeksem karnym przestępstwo kradzieży jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(pż/kh), KMP Olsztyn

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *