TRZYMAŁA KOTA W ZAMKNIĘTEJ REKLAMÓWCE I UDERZAŁA NIM O ZIEMIĘ

Do policyjnego aresztu trafiła 54-letnia kobieta, która znęcała się nad swoim kotem. Pijana właścicielka trzymała go w szczelnie zamkniętej reklamówce, dusiła go i uderzała nim o ziemię.

Wczoraj 30 lipca około godziny 18.00 na ulicę Mickiewicza w Ostródzie pojechał policyjny patrol, aby wspomóc interweniujących tam strażników miejskich. Na miejscu okazało się, że na numer alarmowy dzwoniły dwie mieszkanki miasta, które były zaniepokojone zastaną sytuacją.

Kobiety spacerując nad jeziorem zauważyły jak inna kobieta nosi w zamkniętym worku foliowym jakieś zwierzę. Jakby tego było mało, zwierzę było duszone i ściskane przez właścicielkę. Spacerowiczki najpierw zwróciły właścicielce czworonoga uwagę, a jak to nie pomogło wezwały służby. Dla nich to był zwykły odruch na krzywdę zwierząt.

Okazało się, że w zawiązanej foliowej torbie był mały kot, a jego właścicielka była kompletnie pijana. Przerażone i wycieńczone zwierzę zostało przekazane przedstawicielom Alarmowego Funduszu Nadziei na Życie w Ostródzie, a  kobieta trafiła do policyjnej celi. W chwili zatrzymania 54-latka miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Kobieta dzisiaj usłyszała zarzut znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Post Author: redaktor

3 thoughts on “TRZYMAŁA KOTA W ZAMKNIĘTEJ REKLAMÓWCE I UDERZAŁA NIM O ZIEMIĘ

  nasum

  (31 lipca 2018 - 15:21)

  łopatą jej w łeb i tyle

  Madzia

  (1 sierpnia 2018 - 11:33)

  Piszą że grozi 5 lat pozbawienia oplności a jestem ciekawa ile dostanie czy to tylko zamydlenie nam oczu?

  MaryLu

  (11 lipca 2019 - 09:17)

  Jaki stan kota jest w tej chwili? Babę moga skazać na 5 lat i oby taki wyrok dostała. Ale kotu , jeśli przeżył trzeba znaleźć dom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *