TRZECH NIEODPOWIEDZIALNYCH KIEROWCÓW WYELIMINOWANYCH Z RUCHU

Ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania będą się tłumaczyć trzej mężczyźni, którzy w ciągu ostatnich kilkunastu godzin wsiedli za kierownicę swoich pojazdów, pomimo tego, że nie powinni tego robić. Dwóch z nich wcześniej spożywało alkohol a trzeci miał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Pierwszego z nich policjanci zatrzymali do kontroli drogowej na terenie gminy Morąg około godziny 16:00. 50-letni mężczyzna kierował osobowym oplem mając w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Mieszkaniec gminy Morąg stracił prawo jazdy. Po wykonaniu czynności policjanci pijanego kierowcę ze względu na trudne warunki atmosferyczne odwieźli do domu.

Kolejny nieodpowiedzialny kierowca trafił w ręce policjantów tuż po północy. Był to 21-letni mieszkaniec tej samej gminy. Młody kierowca posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów, który obowiązywał do kwietnia tego roku.

Trzeci z zatrzymanych kierowców został zatrzymany do kontroli nocą, tuż po godzinie 2:00 w Morągu. 37-latek był przekonany o tym, że jest trzeźwy. Badanie jednak wskazało, że w jego organizmie jest prawie 0,3 promila alkoholu.

Teraz wszyscy nieodpowiedzialni kierowcy ze swojego zachowania będą się tłumaczyć przed sądem.

KPP Ostróda

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *