TRAMPKARZE AKADEMII PIŁKARSKIEJ OSTRÓDA MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA!

Duży sukces odnieśli młodzi piłkarze Akademii Piłkarskiej Ostróda. Drużyna prowadzona przez trenera Macieja Czerkawskiego wywalczyła mistrzostwo województwa warmińsko-mazurskiego w piłce nożnej trampkarzy, pokonując, a właściwie gromiąc rywala 6:1!

Jak napisał trener Maciej Czerkawski:

Ciężka praca popłaca!!!

Po pierwszej części sezonu w której nie udało się awansować do CLJ moi piłkarze nie załamali się i pokazali charakter w rundzie wiosennej w której postawiliśmy sobie za cel zdobycie mistrzostwa województwa trampkarzy i powalczyć w barażach o CLJ dla rocznika 2004.

Pierwszy cel udało się osiągnąć – zdobyliśmy upragniony tytuł mistrza, o który walczyliśmy od kilku lat. W orlikach i młodzikach zajmowaliśmy 2 miejsce – do trzech razy sztuka. Ten sukces nie wziął się znikąd. Ciężka praca na treningach przyniosła efekty – chłopaki zasłużyli na wielkie słowa uznania. Chciałbym podziękować całej drużynie, jak również każdemu z osobna, bo wszyscy dołożyli cegiełkę do sukcesu. Bez ciężkiej pracy nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym teraz jesteśmy.

Bardzo dziękuje Kubie Bojarowskiemu, który tworzy ze mną duet trenerski, jak również Arkowi Kędzierskiemu – trenerowi przygotowania motorycznego,  który pokazał chłopakom gdzie jest i jak ważne są mięśnie pośladkowy i brzucha. Nie mogę pominąć rodziców i im także dziękuje za zaufanie, którym mnie, oprócz waszych synów, obdarowaliście. Na koniec pragnę podziękować mojej żonie która wytrzymuje te ciągłe treningi mecze nerwy bo ich tez nie brakowało w tym sezonie.

Cóż więcej dodać?

Panie trenerze i drużyno – wielkie gratulacje. Maciejowi Czerkawskiemu zazdrościmy drużyny, a młodym piłkarzom trenera.

Foto: AP Ostróda

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *