TOMASZ „ZADYMA” GROMADZKI W SALONIE SPORTU – NAGRANIE ONLINE

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostródzie prezentuje kolejne nagranie na swoim projektowym kanale Youtube SALON SPORTU.

Tym razem gościem cyklu jest jeden z najpopularniejszych polskich pięściarzy – Tomasz „Zadyma” Gromadzki. Choć swoją przygodę ze sportem rozpoczynał od karate, znany jest przede wszystkim z walk kickbokserskich dla federacji FEN czy gal boksu zawodowego Polsat Boxing Night, MB Promotions czy Tymex Boxing Promotion.

Tomasz Gromadzki to świetny przykład dla młodych ludzi. Zasłynął godnymi pochwały postawami choćby względem swoich przeciwników. Prężnie działa jako przedsiębiorca pogrzebowy. Około 25 roku życia zaczął się jego szerszy kontakt z literaturą. Nie tak dawno zadebiutował jako drugoplanowy aktor.

Premiera nagrania 29 października o godz. 12:00na kanale Youtube!

Link do rozmowy z Tomaszem „Zadymą” Gromadzkim:

Przy tej okazji zachęcamy również do uczestnictwa w konkursach, które organizuje Biblioteka w ramach realizowanego projektu „W świetle jupiterów – wielki sport w małej bibliotece”.

Pula nagród jest spora, a żeby je zgarnąć, należy zaprezentować nagranie na zasadzie booktalkingu lub napisać esej (szczegóły i regulaminy na stronie https://bibliotekaostroda.pl/w-swietle-jupiterow-wielki-sport-w-malej-bibliotece/ – trzeba przewinąć do dołu, informacje znajdują się nad wywiadem z panem Markiem Dabkusem).

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *