Zamknij

TOBIASZ OCIEPSKI, DOMINIKA I KACPER SOBIESCY Z GLADIUSA Z MEDALAMI MISTRZOSTW POLSKI!

20:41, 24.03.2019 redakcja Aktualizacja: 21:43, 24.03.2019
Skomentuj

Kapitalnie zaprezentowali się zawodnicy ostródzkiego Klubu Sportowego Gladius podczas odbywających sie w Węgrowie Mistrzostw Polski w Kickboxingu Pointfighting i Light Contact PZKB Kadetów Młodszych i Starszych. Do Ostródy wrócą aż z 6-ma medalami!

Już wczoraj informowaliśmy o sukcesie Tobiasza Ociepskiego z ostródzkiego Klubu Sportowego Gladius, okazał sie najlepszy w konkurencji Poinfighting i zdobył tytuł Mistrza Polski.

Nie był to jednak jedyny medal dla podopiecznych trenera Marcina Dzilińskiego. Drugie miejsca w tej samej konkurencji zajęli Dominika Sobieska oraz Kacper Sobieski i tym samym zdobyli wicemistrzostwo Polski.

Drugiego dnia Mistrzostw Polski odbyła się rywalizacja w walkach Light Contact. Młodzi zawodnicy Gladiusa spisali się równie doskonale co dnia poprzedniego. Zarówno Dominika Sobieska, jak i Tobiasz Ociepski, nie mieli sobie równych i stanęli na najwyższym stopniu podium! Tym samym zdobyli tytuły Mistrzów Polski w swoich kategoriach. Niewiele gorzej spisał się Kacper Sobieski, który zajął trzecie miejsce i zdobył brązowy medal.

Trzech zawodników, sześć medali! Wielkie gratulacje dla Tobiasza, Dominiki, Kacpra, trenera Marcina Dzilińskiego i całego Klubu Sportowego Gladius!

Dominika Sobieska: Mistrzyni Polski kadetek młodszych w formule light-contact w kategorii -32 kg, Wicemistrzyni Polski kadetek młodszych w formule poinfighting w kategorii - 32 kg,

Tobiasz Ociepski: Mistrz Polski kadetów młodszych w formule light-contact w kategorii +47 kg, Mistrz Polski kadetów młodszych w formule poinfighting w kategorii +47 kg,

Kacper Sobieski: Wicemistrz Polski kadetów starszych w formule poinfighting - 42 kg, Brązowy medalista Mistrzostw Polski kadetów starszych w formule light-contact w kategorii - 42 kg.

Już w następny weekend zawodników ostródzkiego klubu czekają Mistrzostwa Polski PZKB w formule light-contact i poinfighting juniorów i seniorów. Liczymy na kolejne sukcesy!