Zamknij

TOBIASZ OCIEPSKI MISTRZEM POLSKI W KICKBOXINGU, KLUB GLADIUS WRACA ZE ZŁOTEM I 3 SREBRAMI Z MISTRZOSTW POLSKI

19:40, 10.03.2019 redakcja Aktualizacja: 19:47, 10.03.2019
Skomentuj

W dniach 9-10 marca w Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle odbyły się Mistrzostw Polski w Kickboxingu Kadetów Młodszych i Starszych w formule Kick-Light, które zakończyły się wielkim sukcesem Tobiasza Ociepskiego.

Zawodnik ostródzkiego Klubu Sportowego Gladius zwyciężył w walkach eliminacyjnych. W niedzielę 10 marca po stoczonym w pięknym stylu pojedynku w formule kick-light został Mistrzem Polski w Kickboxingu oraz został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii kadetów młodszych.

Niedziela 10 marca była niezwykle szczęśliwym dniem dla zawodników ostródzkiego Klubu Gladius. Podczas Drużynowych Mistrzostw Polski w Taekwon-do ZS PUT, które odbyły się w Zawierciu a medalowy dorobek  Klubu powiększył się o 1 złoty i 3 srebrne medale.

Drużyna Dolecki / Dziliński zdobyła Mistrzostwo Polski w walkach semi-contact open juniorów, wicemistrzostwo w walkach light-contact juniorów, a drużyna Kasza / Trzeciak wicemistrzostwo Polski w walkach semi-contact open seniorów oraz wicemistrzostwo Polski w walkach light-contact seniorów.

Gratulujemy Tobiaszowi Ociepskiemu Mistrzostwa, a Klubowi Sportowemu Gladius świetnych zawodników.

Źródło: Klub Sportowy Gladius