TOBIASZ OCIEPSKI I JAKUB DZILIŃSKI Z GLADIUSA OSTRÓDA Z MEDALAMI PUCHARU ŚWIATA!

Kolejne sukcesy zawodników Klubu Sportowego Gladius Ostróda. Także podczas zawodów Puchary Świata w kickboxingu w Austrii nie obyło się bez medali!

W pierwszym dniu w formule pointfighting z dwójki startujący w Austrii podopiecznych trenera Marcina Dzilińskiego lepiej zaprezentował się Tobiasz Ociepski, który w kategorii kadetów młodszych +47 kg dotarł aż do finału. Dopiero tam uległ przeciwnikowi i tym samym zajął kapitalne drugie miejsce.

Gorzej poszło Jakubowi Dzilińskiemu, który po bardzo trudnej walce przegrał z reprezentantem Niemiec w formule poinfighting.

Nieudaną sobotę powetował sobie Jakub w niedzielę. W formule light-contact juniorów do 79 kg ostródzki zawodnik w pierwszej walce wygrywa przewagą techniczną z zawodnikiem z Austrii. Drugą przegrywa z zawodnikiem z Czech, który zwycięża całą kategorie. Ostatecznie kończy swój start z brązowym medalem Pucharu Świata!

Tak więc z Austri zawodnicy Gladiusa przywożą 2 medale. Srebro Tobiasza Ociepskiego i brąz Jakuba Dzilińskiego to ogromny sukces.

Gratulujemy!

Za pomoc w organizacji wyjazdu klub dziękuje Urzędowi Miasta Ostróda.

Źródło: KS Gladius Ostróda/red

 

Post Author: Łukasz Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *