TO BYŁ BAL, PIĘKNY BAL – STUDNIÓWKA W LO IM. J. BAŻYŃSKIEGO W OSTRÓDZIE

„Minęła studniówka (…)” – nucą z pewnością uczniowie klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego Nr I w Ostródzie, którzy wspólnie z gronem pedagogicznym oraz zaproszonymi gośćmi bawili się w Hotelu Zamek Karnity.
Bal tradycyjnie rozpoczęto Polonezem (przygotowanie p. E. Damasiewicz – Szymańska), tańcem pełnym fantazji, podczas którego uczniowie budzili podziw, radość i dumę nauczycieli i rodziców. Wspaniałe kreacje, piękny wystrój sali, odświętny nastrój dodatkowo podkreślały wyjątkowość tego wieczoru.
Prowadzący część oficjalną Weronika Kuc i Paweł Sobotka serdecznie powitali Starostę Powiatu Ostródzkiego Andrzeja Wiczkowskiego, Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego Dariusza Bujaka, Wicedyrektor Wandę Zdanowicz, grono pedagogiczne, zaproszonych gości i rodziców. Była to doskonała okazja do podziękowań dla wychowawców i nauczycieli za codzienny trud wpajania drogocennej wiedzy oraz towarzyszenie w trudnym procesie wkraczania w dorosłe życie. Wyrazem tych podziękowań była piosenka „To, co mam” w niezwykle wzruszającym wykonaniu uczennicy Magdaleny Bagińskiej.
Podczas tego wieczoru nie mogło również zabraknąć podziękowań dla rodziców za ich codzienne wsparcie, opiekę i bezwarunkową miłość, ale również za organizację tego pięknego balu.
Życzenia maturzystom złożył Starosta Andrzej Wiczkowski oraz w imieniu całego grona pedagogicznego Dyrektor Dariusz Bujak.
Podczas studniówki uczniowie kl. 3b zapewnili wszystkim nie lada niespodziankę. Przygotowali konkurs wiedzy o życiu Liceum. Drużyna uczniów rywalizowali w nim z drużyną nauczycieli. Bal uświetnił występ przybyłych do Karnit specjalnych gości, gwiazd muzyki światowej, na czele z bijącym rekordy popularności „Bażyniak Belfer Band” ;-).
Prawie trzy lata spędzone w murach Liceum minęły zadziwiająco szybko. Z pewnością zapiszą się dobrze nie tylko w pamięci, ale i sercach naszych przyszłych absolwentów.

Życzymy naszym uczniom bardzo wysokich wyników z egzaminu maturalnego, które pozwolą kontynuować naukę na wybranych uczelniach i realizację ich marzeń.

Autor tekstu: Wioletta Ewartowska, Iwona Gesek
Autor zdjęć: Wioletta Ewartowska

Post Author: Marzena Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *