SZPITAL W OSTRÓDZIE OTRZYMAŁ PRALKĘ I SUSZARKĘ OD MEDIA EXPERT

Szpital w Ostródzie po raz kolejny otrzymał wsparcie w walce z koronawirusem. Dzięki wspólnej akcji Fundacji „Włącz się”, firmy Media Expert oraz marki Beko do ostródzkiego szpitala trafił nowy i bardzo przydatny w czasie epidemii sprzęt: pralka oraz suszarka.

W sumie do 100 szpitalnych oddziałów zakaźnych i ratunkowych w Polsce zostały przekazane nowoczesne, energooszczędne pralki i suszarki wraz z zapasem środków piorących.

16 takich zestawów trafiło do placówek przekształconych w szpitale zakaźne i od 16 marca przyjmujących wyłącznie chorych zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2.

W pomoc dla medyków zaangażowali się także pracownicy Media Expert i wolontariusze z Fundacji „Włącz się”. To oni skompletowali kilkadziesiąt zestawów obejmujących czajniki elektryczne, mikrofalówki, ekspresy do kawy, itd. które również trafiły do placówek opieki zdrowotne

Sprzęt taki jak pralka i suszarka jest bardzo ważny dla pracowników medycznych z ostródzkiego szpitala szczególnie teraz w czasie epidemii koronawirusa.  Dzięki niemu będą oni mogli swoje stroje służbowe wyprać przed powrotem do swoich rodzin, mieszkań czy domów. Ta możliwość zabezpieczy ich bliskich przed ewentualnym zakażeniem.

 

 

 

 

 

Post Author: Marzena Matuszka

2 thoughts on “SZPITAL W OSTRÓDZIE OTRZYMAŁ PRALKĘ I SUSZARKĘ OD MEDIA EXPERT

  koralka

  (1 czerwca 2020 - 13:33)

  dziekujemy media expert, ze w takich czasach, gdzie i wam jest ciezko wykazaliscie sie takim dobrym sercem!1

  Mati

  (1 czerwca 2020 - 23:24)

  Już wiem, które sklepy warto wspierać! Te, które wsparły lekarzy podczas kryzysu! Super akcja, tak trzymać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *