SZLACHETNA PACZKA – 20 RODZIN W POWIECIE OSTRÓDZKIM CZEKA NA POMOC!

SZLACHETNA PACZKA – zaproszenie do włączenia się do programu w roli Darczyńcy. W powiecie ostródzkim czeka aż 20 Rodzin na pomoc!

Aby zostać Darczyńcą wystarczy wejść na stronę internetową www.szlachetnapaczka.pl i wybrać z listy powiat ostródzki poznać historię oraz potrzeby, te najpilniejsze, ale też i marzenia osób potrzebujących i wspólnie ze współpracownikami przygotować paczkę dla wybranej rodziny. Tak przygotowaną pomoc należy dostarczyć do odpowiedniego magazynu w Ostródzie w czasie Weekendu Cudów, który w tym roku odbędzie się 10-11 grudnia.
Dla Darczyńców to wyjątkowy czas, w którym mają okazję do podzielenia się dobrem i sprawienia, aby ich życie było bardziej wartościowe. Mogą poczuć swój wpływ i zmienić świat na lepsze – świat konkretnej rodziny i wokół siebie.
Zdajemy sobie sprawę, że czasu na przygotowanie nie zostało zbyt wiele, ale te minione edycje pokazały, że chcieć to móc i nawet wybierając rodzinę na kilka dni przed Weekendem Cudów można przygotować dla niej prezent, który potrafi zmienić jej życie.
Podzielmy się dobrem!

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *