ŚWIĄTECZNA PIOSENKA JULII I SZYMONA PTASZYŃSKICH Z BRZYDOWA. WARTO POSŁUCHAĆ!

Zapraszamy do wysłuchania utworu, który jest wspólnym dziełem utalentowanego młodego rodzeństwa Julii i Szymona Ptaszyńskich z Brzydowa w Gminie Ostróda.

Pochodzą oni z muzykalnej rodziny i jak sami o sobie mówią „muzykę mają w genach”. Julia pisze teksty, śpiewa i gra na gitarze. Szymon jest multiinstrumentalistą i tworzy muzykę dla ich duetu. Piosenka powstała, bo jak powiedzieli nam:

Postanowiliśmy podzielić się naszą pasją z innymi i właśnie rozpoczynamy naszą muzyczną przygodę. Postanowiliśmy stworzyć piosenkę w klimacie świątecznym. Boże Narodzenie to taki szczególny czas w roku. To też najlepsza okazja żeby dostrzec drugiego człowieka i jego potrzeby.

Często pochłonięci przedświąteczną gorączką niestety zapominamy co jest naprawdę ważne w Święta. To nie prezenty, pięknie przystrojony dom ani 12 potraw w Wigilię, tylko dzielenie się z innymi oraz dbanie o biedniejszych i słabszych.

Nasza piosenka jest dedykowana w szczególności tym, którzy w tym niezwykłym czasie oddają całe serce tym bardziej potrzebującym. Jest to też nasze prywatne podziękowanie, za całą okazaną nam kiedykolwiek pomoc , bo wiadomo w życiu każdy miewa słabsze momenty. Mamy nadzieję, że nasz utwór pobudzi do czynienia dobra innych ludzi i będzie takim pozytywnym akcentem w tych trudnych czasach .

W przyszłości oboje chcieliby żeby muzyka była nie tylko ich życiową pasją ale także praca i by dotarła ona do jak największej liczby ludzi bo właśnie dla nich jest tworzona.

Tu możecie wysłuchać utworu Julii i Szymona:

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *