SPOTKANIE GMINNE O FOTOWOLTAICE W GOK W SAMBOROWIE

W piątek 21 lutego firma Edison Energia zaprasza na spotkanie w Gminnym Ośrodku Kultury w Samborowie, które ma na celu przybliżenie tematu fotowoltaiki. Początek o godz. 18:00.

Temat fotowoltaiki wiążę się z wieloma błędnymi informacjami oraz opiniami, które są wielokrotnie powielane. Celem spotkania jest przedstawienie mieszkańcom rzetelnych informacji związanych z tym tematem, aby świadomie mogli podjąć decyzję o własnej instalacji fotowoltaicznej.
Edison Energia przedstawi główne korzyści ekologiczne, a przede wszystkim ekonomiczne, które niesie za sobą posiadanie paneli fotowoltaicznych. Zostaną omówione także tematy dofinansowania MÓJ PRĄD, ulgi termomodernizacyjnej, a także innych form finansowania, aby każdy mógł pozwolić sobie na własną instalację fotowoltaiczną.
Ponadto podczas konferencji będą Państwo mogli zapytać ekspertów o nurtujące pytania odnośnie fotowoltaiki np. o to jaki jest koszt instalacji paneli fotowoltaicznych oraz wymogi montażu paneli słonecznych. Po więcej informacji firma Edison Energia zaprasza na stronę internetową:  http://www.edisonenergia.pl/spotkania
Wydarzenie dotyczące spotkania w GOK w Samborowie jest również dostępne na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/621361631759295/
Miejsce: GOK ul. Ostródzka 17, 14-100 Samborowo
Data: 21.02.2020
Czas: 18:00

Post Author: Marzena Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *