ŚMIETNIK PRZY REYMONTA KOŁO BIEDRONKI I LIDLA OGRODZONY. CZY WIATA ROZWIĄŻE PROBLEM

Wielki śmietnik przy ul. Reymont, z którego korzystają m.in. mieszkańcy Tysiąclecia zmienia się w wiatę śmietnikową – teren został ogrodzony, przynajmniej częściowo.

Śmietniki zostały swego czasu przeniesione na ul. Reymonta z parkingu za zamkiem przy pl. Tysiąclecia. Od tego czasu widok w miejscu uczęszczanym prze mnóstwo mieszkańców i turystów przy sklepach Lidl i Biedronka zatrważał, walające się śmieci, worki, wielkie gabaryty, opony.

Dobrze, że powstaje wiata, jednak czy to poprawi estetykę tego miejsca? Chcielibyśmy, jednak mamy wątpliwości, czy teren wokół płotu znów za niedługo nie zostanie zasypany śmieciami. Na razie przed ogrodzeniem możemy zobaczyć m.in. fotel, opony czy duży materac

Post Author: redakcja

1 thought on “ŚMIETNIK PRZY REYMONTA KOŁO BIEDRONKI I LIDLA OGRODZONY. CZY WIATA ROZWIĄŻE PROBLEM

    Anna

    (19 lipca 2022 - 08:34)

    Identyczny śmieciowy chaos – pojemniki usytuowane niezgodnie z obowiązującymi przepisami – ma miejsce od listopada zeszłego roku na Placu 1000-lecia 13 i 11. Czy ktokolwiek w tym mieście nad tym bajzlem jeszcze panuje? Z pewnością nie burmistrz od „jedynie słusznych” decyzji i nie MABAK od ich realizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *