SERCE DLA SENIORA – WALENTYNKOWA AKCJA MŁODZIEŻY DLA SENIORÓW W OSTRÓDZIE

Uczestnicy OSiW 14-3 w Ostródzie pod opieką wych. Łucji Łabuś z okazji walentynek stworzyli kartki  dla  członków Klubu Seniora istniejącego w budynku Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Ostródzie.

 

Akcja odbyła się w ramach Ogólnopolskich Obchodów w OHP 100 -lecia urodzin świętego Jana Pawła II. Młodzież własnoręcznie wykonała 27 kartek dla seniorów z wyrazami sympatii i życzliwości. Cyfra odnosi się do 27 letniej posługi Jana Pawła II.

Uczestnicy chcieli sprawić, aby ten dzień był dla każdego z osób w podeszłym wieku wyjątkowy. Spotkanie odbyło się w świetlicy Klubu Seniora. Młodzież została ciepło przywitana herbatą i słodkimi wypiekami.

Emeryci przygotowali montaż słowno-muzyczny, w którym zaprezentowali wiersze miłosne znanych polskich poetów. Przedstawienie wzbudziło w młodzieży zachwyt, a nawet zaskoczenie natomiast podopiecznym Klubu spotkanie pozwoliło  przywołać wiele cudnych wspomnień z młodości, którymi podzielili się z młodzieżą. Uczestnicy biorący udział w przedsięwzięciu to członkowie rady młodzieży i klubu aktywnych oraz reprezentanci klas wielozawodowych.

 

Post Author: Marzena Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *