Na S7 między Miłomłynem a Małdytami samochód uderzył w bariery

SAMOCHÓD DACHOWAŁ NA S7 MIĘDZY MIŁOMŁYNEM A MAŁDYTAMI! DROGA BYŁA ZABLOKOWANA

Groźne zdarzenie drogowe  na krajowej siódemce między Miłomłynem a Małdytami. Samochód osobowy marki BMW dachował, droga na Gdańsk była zablokowana.

Do zdarzenia doszło dziś, we wtorek 19 września około godziny 8 rano. natychmiast utworzył sią duży korek na drodze.Jak poinformował nas dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie mł. bryg. Marcin Wiśniewski, na krajowej siódemce między Miłomłynem a Małdytami, na wysokości miejscowości Surzyki Wielkie w Gminie Małdyty samochód osobowy, którym podróżowały 3 osoby wpadł w poślizg i uderzył o bariery energochłonne. W wyniku tego zdarzenia znalazł się na pasie zieleni.

W momencie dojazdu zastępów strażackich samochód znajdował się na boku. Wszystkie 3 osoby podróżujące samochodem opuściły pojazd o własnych siłach i nie uskarżały się na żadne dolegliwości – informuje mł. bryg. Marcin Wiśniewski

W tym wypadku skończyło się dość szczęśliwie – ucierpiał tylko samochód.

Na czas prowadzenia działań droga ekspresowa w kierunku Gdańska była zablokowana. W tej chwili ruch został już wznowiony.
na miejscu pracowały służby: JRG Ostróda, OSP Miłomłyn, OSP KSRG Małdyty, policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Zdjęcia: OSP Miłomłyn

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *