RODZINA DYZYDEREGO MARKA PIOTROWSKIEGO DZIĘKUJE ZA ŻYCZLIWOŚĆ, WSPARCIE I PAMIĘĆ

We wtorek 3 września pożegnaliśmy wieloletniego nauczyciela i dyrektora Liceum im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie – Dyzyderego Marka Piotrowskiego.
Na prośbę rodziny zamieszczamy podziękowania od żony i dzieci dla osób, które okazały życzliwość i wsparcie rodzinie zmarłego w trudnych chwilach:
Składamy serdeczne podziękowania Panu ordynatorowi, lekarzom i pielęgniarkom oddziału wewnętrznego Szpitala Miejskiego w Ostródzie za pomoc niesioną naszemu ojcu – Dyzyderemu Markowi Piotrowskiemu podczas pobytu w szpitalu. Jesteśmy przekonani, że Państwa wysokie kompetencje, zaangażowanie i empatia pozwoliły mu godnie przeżyć ostatnie chwile życia. Państwa postawa była dla nas nieocenionym wsparciem w tym trudnym czasie.
Z wyrazami szacunku. Rodzina.
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy okazali współczucie i życzliwość po śmieci naszego Męża i Taty Dyzyderego Marka Piotrowskiego. Rodzinie, przyjaciołom, znajomym i wszystkim, którzy pomogli zorganizować uroczystość w szczególności Dyrekcji i nauczycielom Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Bażyńskiego oraz Salezjańskiego Liceum Ogólnokształcącego w Ostródzie a także Zakładowi Pogrzebowemu Syriusz w Ostródzie za pełen profesjonalizm. Dziękujemy wszystkim za kondolencje, wsparcie i pamięć.
Żona i dzieci.

Post Author: Marzena Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *