REWELACYJNY DEBIUT SOKOŁA W II LIDZE! LECH II POZNAŃ BEZ SZANS! WIELKA RADOŚĆ W SZATNI OSTRÓDZIAN! (WIDEO)

Dziś 28 sierpnia na własnym boisku Sokół Ostróda rozegrał mecz z Lechem II Poznań. Tym spotkaniem został zainaugurowany sezon piłkarski II ligi 2020/2021.

Mecz dla ostródzian był niezwykle ważnym wydarzeniem. Ostródzkie Sokoły w tym spotkaniu po raz pierwszy zadebiutowały w II lidze. Był to niezwykle udany debiut, w którym Sokół Ostróda zdobył pierwsze, historyczne 3 punkty w II lidze po wygranym 2:0 meczu z Lechem II Poznań.

Pierwsza połowa spotkania była dynamiczna, lecz zakończyła się bezbramkowym remisem. Sokół miał przewagę i kilka dobrych okazji, jednak nie zamienił ich na bramki.

W drugiej połowie zawodnicy Sokoła wzięli się ostro do pracy i nie pozostawili rywalowi żadnych złudzeń co do tego kto dziś rządził na boisku.

W 49 minucie meczu pierwszą bramkę dla Sokoła strzelił Piotr Okuniewicz, który pojawił się na murawie w II połowie meczu za Kalinowskiego. Trzeba przyznać, że wpuszczenie tego zawodnika na boisko było bardzo trafną decyzją trenera Piotra Jacka.

Drugą bramkę strzelił dla ostródzkiego Sokoła Michał Zimmer w 56 minucie spotkania. Sokół cały czas przeważał, choć rywale też kilkukrotnie zagrozili bramce ostródzian.

Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. Dziś cała drużyna ostródzkich Sokołów pokazała, że jest dobrze przygotowana do II – ligowych zmagań i nie będzie gościnna dla rywali.

Brawo Panowie! Liczymy na to, że historia lubi się powtarzać i w kolejnych spotkaniach znów pokażecie wielka klasę!

SOKÓŁ OSTRÓDA – LECH II POZNAŃ 2:0

Bramki: 49′ Okuniewicz, 56′ Zimmer

Sokół Ostróda: Niezgoda – Brzuzy, Mazurowski, Żwir – Zimmer, Zalewski (86.Wicki), Andrzejczak (79.Siemaszko), Gajda, Dobosz – Kalinowski (46.Okuniewicz), Wolny (87.Odolak).

Lech II Poznań: Bąkowski – Borowski, Wojtkowiak, Nawrocki, Niewiadomski – Marciniak (85.Malec), Kryg (68.Ławrynowicz), Białczyk (61.Pacławski) – Szramowski, Sobol, Karbownik (68.Kaczmarek).

Tak cieszyli się zawodnicy w szatni po wygranym meczu:

Na takie chwile czekaliśmy … Wkrótce więcej materiałów.

Radość piłkarzy po meczu z rezerwami Lecha Poznań.

Opublikowany przez Sokół Ostróda Piątek, 28 sierpnia 2020

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *