REKINY ZAATAKUJĄ PO RAZ CZWARTY – GALA SPORTÓW WALKI SHARKS ATTACK4 JUŻ 10 KWIETNIA!

Szykuje się wielki powrót Gali Sportów Walki Sharks Attack. Jak zapowiadają organizatorzy, czwarta edycja odbędzie się już za trochę ponad miesiąc, 10 kwietnia w Grudziądzu!

Po niezwykle udanych dwóch pierwszych galach w Ostródzie oraz trzeciej w Mysłowicach, tym razem organizatorzy spod znaku Sharks Attack z Ostródy zapraszają do Grudziądza.

Szczegóły dotyczące formuły i szczegółów powinniśmy poznać wkrótce, na razie możemy zdradzić, że swoje walki stoczą m.in. podopieczni trenera Tomasza Sobczyńskiego z MMA Team Ostróda – Paulina Wiśniewska i Dominik Jusis.

Dla Dominika będzie to powrót do startów po ponad rocznej przerwie, z kolei Paulina stoczy swój pierwszy pojedynek po rewanżowej porażce z Barbarą Grabowską podczas Wieczoru Walk 7 w Krakowie.

W walce wieczoru zmierzy się dwóch uznanych figterów. Rafał Błachuta zawalczy z Mariuszem Radziszewskim. Rafał walczył między innymi dla organizacji KSW czy FEN. Z kolei Mariusz miał okazje stoczyć pojedynek dla Sharks Attack, a ostatnio brał udział w reality show mma „Tylko jeden” w Polsacie.

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *