RAFAŁ KLIMECKI Z KPP OSTRÓDA DRUGIM TENISISTĄ STOŁOWYM W GARNIZONIE WARMIŃSKO-MAZURSKIM

W miniony piątek 28 grudnia na Hali Sportowo – Widowiskowej OCSiR w Ostródzie przy ul. Kościuszki odbył się II Indywidualny Turniej Policjantów i Pracowników Cywilnych Garnizonu Warmińsko- Mazurskiego w Tenisie Stołowym o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie.

Organizacją zawodów zajęła się Komenda Powiatowa Policji w Ostródzie we współpracy z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów w Ostródzie. Patronat honorowy nad imprezą objął Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie- insp. Tomasz Klimek.

Partnerami turnieju byli: Starostwo Powiatowe w Ostródzie, Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji w Ostródzie, Miejski Ludowy Klub Sportowy „Ostródzianka Ostróda”oraz Warmińsko- Mazurski Związek Tenisa Stołowego.

Do zawodów zgłosiło się 10 funkcjonariuszy z całego województwa. Zawodnicy pokazali wysoki poziom gry. Mimo, iż każdy chciał wygrać, turniej odbył się w przyjaznej i sympatycznej atmosferze a uśmiechy nie znikały im z twarzy, nawet po przegranych meczach.

Ostatecznie, na najwyższym stopniu podium stanął Paweł Więcek w Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Tuż za nim uplasowali się:

  •  Rafał Klimecki z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie
  •  Piotr Szałkowski z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu

Był to już drugi tego typu turniej organizowany przez Komendę Powiatową Policji w Ostródzie. Zawodnicy kolejny raz pokazali wysoki poziom gry i pokazali, że policjanci oprócz sumiennego wykonywania swoich służbowych obowiązków są również świetnymi sportowcami.

KPP Ostróda

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *