R-GOL ZAMYKA SKLEP STACJONARNY PRZY UL. SOBIESKIEGO W OSTRÓDZIE

Ten sklep wrósł w panoramę Ostródy. Wielu z Was pewnie z niego korzystało. Firma R-GOL, która na przestrzeni lat bardzo się rozrosła i podjęła ekspansję na wiele rynków, zamyka swój sklep w Ostródzie, które mieści się przy ul. Jana III Sobieskiego 3C/64.

Jak mogliśmy wcześniej przeczytać na stronie internetowej sklepu:

To najbardziej kameralny ze wszystkich naszych sklepów – nie brakuje mu jednak piłkarskiego charakteru. Pokochali go miłośnicy futbolu z Ostródy i okolic. R-GOL.com Ostróda to dla nas wyjątkowe miejsce – pochodzi stąd bowiem właściciel firmy. Dlatego ten sklep ma dla nas specjalne znaczenie.

Nadszedł jednak czas na zmiany. Od 1 stycznia 2022 roku, aby kupić produkty sportowe tej marki będziemy musieli zamówić je przez internet lub wybrać się do sklepów w Olsztynie, Gdańsku, Toruniu, Warszawie.

Jak informuje R-Gol na swojej stronie internetowej:

Domowe boisko, jest zawsze pełne niepowtarzalnych emocji. Podobne uczucia towarzyszą nam, gdy myślimy o naszym sklepie stacjonarnym w Ostródzie – mieście, w którym zaczęła się nasza piękna piłkarska przygoda, prowadząca na kolejne europejskie stadiony. Przyszedł czas, aby zaoferować jeszcze więcej i przenieść nasz sklep do Twojego domu!

OD 1.01.2022 R. ZAMYKAMY SKLEP PRZY UL. JANA III SOBIESKIEGO 3C/64 I ZAPRASZAMY NA ZAKUPY DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO.

Tak więc dziś macie ostatnią okazję, by odwiedzić ostródzki sklep R-Gol

R-Gol pokazuje, że nawet z małej Ostródy można odnieść wielki sukces na polskim i  międzynarodowym rynku, zaczynając od podstaw. Choć pewnie wielu zatęskni za tym sklepem w Ostródzie, życzymy dalszego rozwoju i zapraszamy do sklepu internetowego firmy.

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *