PROMOCJA NASZEGO REGIONU NA TARGACH TURYSTYCZNYCH W WIEDNIU

Starostwo Powiatowe w Ostródzie, wspólnie z Zachodniomazurską Lokalną Organizacją Turystyczną uczestniczyło w dniach 10-13 stycznia 2019 r., w zagranicznej promocji Mazur Zachodnich w austriackiej stolicy na Polskim Stoisku Narodowym, przygotowanym przez Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Wiedniu.

Przedstawiciele Wydziału Promocji powiatu i ZLOT, prezentowali walory i ofertę naszego regionu demonstrując działanie urządzeń hydrotechnicznych Kanału Elbląskiego przy pomocy makiety pochylni oraz – informując odwiedzających przy ladzie o ofercie turystycznej Mazur”, a także przeprowadzili na stoisku wiele interesujących rozmów z partnerami z różnych firm i biur turystycznych.

Reprezentant ZLOT – Piotr Lisowski uczestniczył, ponad to, w prezentacji Mazur Zachodnich – na głównej scenie i w kinie targowym, udzielał promocyjnych wywiadów, m.in., dla telewizji „Puls4” i radia „Arabella.
Wydarzenie targowe Ferien Messe Wien to międzynarodowa, najbardziej popularna i jednocześnie najbardziej prestiżowa impreza w branży turystycznej w Austrii. Bieżąca edycja odbywała się, a wzięło w niej udział ponad 800 wystawców z 80 krajów, a z ich ofertami zapoznała się rekordowa ilość 155.322 zwiedzających.
Polskie Stoisko Narodowe, na którym szczególną atrakcją była, jak zawsze, makieta pochylni Oleśnica, usytuowane było w hali A. Urozmaicony program na żywo na scenie, rozrywkowe wykłady i prezentacje filmowe w kinie podróżniczym, występy muzyczne i kulinarne specjały z całego świata doskonale wpasowały się w tematykę wydarzenia. W czasie trwania imprezy rozdano na stoisku narodowym prawie 9 tysięcy prospektów i materiałów promocyjnych.
W czasie trwania targów, nasze stoisko wizytowali przedstawiciele władz samorządowych powiatu z Andrzejem Wiczkowskim – Starostą Ostródzkim na czele, który otrzymał od Włodzimierza Szeląga – Dyrektora Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej we Wiedniu specjalne podziękowanie za osobiste zaangażowanie w promocję Polski w Austrii.
Tekst: Henryk Kropidłowski
Zdjęcia: Wydział Promocji, / https://www.facebook.com/ferienmesse

Post Author: Łukasz Matuszka

1 thought on “PROMOCJA NASZEGO REGIONU NA TARGACH TURYSTYCZNYCH W WIEDNIU

    KemppiMaster

    (20 lutego 2019 - 05:48)

    Wizerunkowym sukcesem musimy okreslic obecnosc dodatkowej ekspozycji z naszego regionu. Prezentacje agregujaca nasze dzialania w Wiedniu zorganizowal Powiat Ostr dzki dla kt rego Wiedenski ZO POT przygotowal strategiczna lokalizacje pomiedzy halami (tak zwany laczniki od gl wnego przy gl wnym wejsciu), dzieki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *