PROBLEM ZALEGAJĄCYCH ŚMIECI PRZY NOWYCH WIATACH NAD JEZIOREM SAJMINO

Przy ścieżce rowerowej wokół Jeziora Sajmino niedawno postawiono wiaty, przy których można siąść, odpocząć i coś przekąsić. Zarówno spacerowicze, jak i rowerzyści nie spodziewają się jednak pewnie takiego widoku, jaki ich czeka w tych miejscach.

Od jakiegoś czasu nasi czytelnicy zwracają uwagę na to, że wiaty są pożyteczne, ale występuje przy nich jeden problem. Ledwo wiaty powstały, a już często zamiast przyjemnego widoku mamy taki jak na zdjęciach, które otrzymaliśmy dziś. Śmieci zarówno w środku, przy stolikach, jak i na zewnątrz wiat przy mikroskopijnych koszach. Nie jest to odosobniony przypadek, bo takie sygnały otrzymaliśmy już od kilku osób.
Może warto pomyśleć o częstszym wywozie śmieci lub o postawieniu w tym miejscu jakiegoś większego kontenera bądź choćby dużego śmietnika? I apel do korzystających – posprzątajcie po sobie, by inni też mogli korzystać z tych miejsc z przyjemnością.
Za zdjęcia dziękujemy naszej czytelniczce.

Post Author: Łukasz Matuszka

2 thoughts on “PROBLEM ZALEGAJĄCYCH ŚMIECI PRZY NOWYCH WIATACH NAD JEZIOREM SAJMINO

  Hapi

  (10 maja 2019 - 17:35)

  Nie mogą tego posprzątać?

  K.

  (12 maja 2019 - 22:45)

  Przecież wiadomym było, że lokalni amatorzy trunków tylko czekają na takie miejsca do biesiad, a że nie sprzątają po sobie? Kto by się spodziewał 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *