PRACE OSTRÓDZIANINA JANUSZA KOŁĄTAJA W SALONIE FRYZJERSKIM MADAM’E W OSTRÓDZIE

Na naszych łamach kilkakrotnie gościł ostródzki rysownik i malarz Janusz Kołątaj, którego prace w dalszym ciągu możecie zobaczyć na naszej stronie w kategorii Kultura i edukacja w podkategorii „Okiem Kołłątaja”.

Artysta miał także wystawę swoich prac w Galerii w ostródzkim zamku. Niestety ponieważ galeria została zamknięta na jakiś czas z powodu epidemii koronawirusa nie odbyło się spotkanie z nim, a samą wystawę można było oglądać dość krótko.

Dla ostródzian (i nie tylko) mamy jednak dobrą wiadomość. W tej chwili obrazy Janusza Kołątaja można zobaczyć w salonie fryzjerskim Madam’e mieszczącym się na ulicy Mickiewicza 9/11 w Ostródzie.

Tam malarz wspierany przez właścicielkę salonu wystawia swoje prace, które zmieniane są co dwa tygodnie. Jeśli chcielibyście zobaczyć więcej prac jego to zapraszamy także na kanał na Youtubie: New birth 777.

My zachęcamy do obejrzenia malarstwa Janusza Kołątaja, a także zakupu jego prac. Warto wspierać naszych lokalnych twórców.

Dla zainteresowanych pracami artysty podajemy e-mail do kontaktu: carter77art@gmail.com

O Januszu Kołątaju pisaliśmy także tutaj: ZAPRASZAMY DO WIRTUALNEGO OBEJRZENIA OBRAZÓW OSTRÓDZKIEGO ARTYSTY JANUSZA KOŁŁĄTAJA NA YOUTUBE

WYSTAWA MALARSTWA JANUSZA KOŁŁĄTAJA „MYŚLI, SŁOWA, CZAS I…”

Post Author: Marzena Matuszka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *