POWSTANIE KOLEJNE CENTRUM HANDLOWE W OSTRÓDZIE – TO DRUGIE TAKIE W PLANACH

Jak informuje portal Urbanity.pl, możemy w najbliższym czasie spodziewać się kolejnego Centrum Handlowego. Wynikałoby z tego, że w najbliższym czasie w bliskiej odległości od siebie powstaną 2 nowe obiekty handlowe, jedno za areną koło węzła na S-7, a drugie na terenie GS-u przy Grunwaldzkiej/Skłądowej.

O pierwszej inwestycji – Ostróda Power Center, która ma powstać przy głównej drodze wjazdowej do centrum miasta, bezpośrednio przy węźle dróg ekspresowych S7, łączącej Warszawę i Gdańsk oraz S16 prowadzącej do Olsztyna oraz Grudziądza w pobliżu Areny. informowaliśmy Was tutaj: W OSTRÓDZIE MA POWSTAĆ NAJWIĘKSZY W REGIONIE KOMPLEKS HANDLOWY – OSTRÓDA POWER CENTER

Teraz urbanity.pl infoprmuje o kolejnej inwestycji w pobliżu, której budowa ma ruszyć w tym roku, a oddanie do użytku powinno nastąpić za rok. Ta inwestycja ma być realizowana przy ul Grunwadzkiej i Składowej, w pobliżu m.in. sklepu Intermarche.

Port A-Centrum to parterowy zespół budynków, który zostanie zrealizowany w Ostródzie przy Grunwaldzkiej, Składowej. Konstrukcja zabudowy rozpocznie się w 2021, a zakończy się w 2022 roku. Powierzchnia handlowa tych budynków wyniesie 10000 metrów kwadratowych.

Port A-Centrum w Ostródzie będzie nowoczesnym centrum handlowym o powierzchni najmu wynoszącej około 10 000 metrów kwadratowych, na której otwartych zostanie kilkanaście sklepów i punktów usługowych. Dla zmotoryzowanych klientów przygotowany zostanie zewnętrzny parking samochodowy na 150 stanowisk. Prace budowlane zakończą się w drugiej połowie 2022 roku.

Projektantami gmachu są architekci z pracowni Archiplan, a jest on projektem inwestycyjnym JB Development. W odległości 890 metrów znajduje się Kaufland, 905 metrów dalej znajduje się Kościół pw Błogosławionych Hiacynty i Franciszka, a 937 metrów dalej planowane jest zespół budynków Ostróda Power Center – czytamy na urbanity.pl

Źródło: urbanity.pl

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *