POWIAT OSTRÓDZKI NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH TURYSTYCZNYCH HOLIDAY WORLD W PRADZE

Międzynarodowe targi turystyczne Holiday World, to najważniejsze wydarzenie o tematyce turystycznej, nie tylko w Czechach, ale także w regionie Europy Środkowej.

Na targach prezentowały się również tak odległe zakątki świata jak Ameryka, Azja czy Afryka. Powiat Ostródzki od siedmiu lat bierze czynny udział w tej imprezie i prezentuje walory turystyczne naszego subregionu – Mazur Zachodnich. Podczas tegorocznej edycji wspierała nas Zachodniomazurska Lokala Organizacja Turystyczna (ZLOT).

Dzięki współpracy z partnerem z Czech – Usteckim Krajem po raz kolejny Powiat Ostródzki miał możliwość skorzystania nieodpłatnie z powierzchni wystawienniczej. Przez cały czas trwania targów czyli od 21 do 24 lutego na stoisku prym wiodła makieta pochylni „Oleśnica”, która wzbudzała ogromne zainteresowanie wśród zwiedzających.

Wszystkie osoby zaciekawione naszym regionem otrzymały czeskojęzyczny folder powiatu p.t. „Turystyczne cuda Powiatu Ostródzkiego” oraz wiele innych broszur i informatorów.

Budowa oraz obsługa stoiska zostało w pełni wykonana przez pracowników Wydziału Promocji oraz ZLOT, a cały anturaż graficznym jednoznacznie kojarzył się z naszymi zachodniomazurskimi atrakcjami.
Podczas targów towarzyszyła nam również delegacja samorządowa z Wicestarostą – Janem Kacprzykiem. Członkowie delegacji spotkali się z Radnym Usteckiego Kraju, Panem Zdenkiem Matouš. Podczas rozmów poruszone zostały tematy dalszej współpracy pomiędzy regionami, przyszłych działań partnerskich, jak również nowych inicjatyw.

Źródło: Powiat Ostróda

Post Author: redaktor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *