POWIAT OSTRÓDZKI – MIAŁ PRZY SOBIE BROŃ I NARKOTYKI – ZDRADZIŁ GO HUK STRZAŁU

Policjantem jest się również w czasie wolnym od służby. Udowodnił to funkcjonariusz pracujący na co dzień na stanowisku oficera dyżurnego Komisariatu Policji w Morągu, który zatrzymał mężczyznę posiadającego nielegalną broń i narkotyki.

W poniedziałek (25.05.2020) w nocy policjant z morąskiego komisariatu przejeżdżał w okolicy miejscowości Gierzwałd w gminie Grunwald. W pewnym momencie usłyszał odgłos strzału. Postanowił to sprawdzić. Kilkadziesiąt metrów od miejsca, gdzie przebywał, ujawnił samochód oraz mężczyznę, który chował coś do auta. Jak okazało się, był to pistolet oraz amunicja. Na miejsce wezwany został policyjny patrol, który w pojeździe 38-latka ujawnił ponadto marihuanę oraz amfetaminę.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania broni oraz amunicji bez wymaganego zezwolenia oraz posiadania środków odurzających i narkotyków. O dalszym losie 38-latka zadecyduje sąd.

KPP Ostróda

Post Author: Marzena Matuszka

1 thought on “POWIAT OSTRÓDZKI – MIAŁ PRZY SOBIE BROŃ I NARKOTYKI – ZDRADZIŁ GO HUK STRZAŁU

    monk

    (26 maja 2020 - 18:52)

    jechał? ale czym? autem? i usłyszał huk strzału ? dziwne że dał rade… musiał mieć otwarte szyby albo jechał rowerem… dziwna sprawa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *