POSZUKIWANY W ZWIĄZKU Z KRADZIEŻĄ NA TERENIE SKLEPU (VIDEO)

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży asortymentu ze sklepu budowlanego o łącznej wartości strat prawie 2000 złotych. Każdy, kto posiada informacje mogące doprowadzić do ustalenia osoby widocznej na filmie, proszony jest o pilny kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności kradzieży asortymentu z jednego ze sklepów budowlanych na terenie Olsztyna i dążą do ustalenia tożsamości drugiego z mężczyzn, który może mieć związek z tą sprawą.Do zdarzenia doszło 27.06.2023 r. W toku policyjnych czynności jeden ze sprawców został już zatrzymany i usłyszał zarzut. Okazał się nim 38-letni mieszkaniec Olsztyna. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości drugiego ze sprawców. Wartość strat wyceniono na prawie 2000 złotych. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, na których widać mężczyznę mogącego mieć związek z przestępstwem.

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie, można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.: 47 73 138 52, 47 73 138 32, 47 73 134 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

(pż/tm), KMP Olsztyn

 

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *