POSZUKIWANY PRACOWNIK DZIAŁU INFORMACJI KLIENTA DO PARKU TRAMPOLIN W OSTRÓDZIE!

Jeśli szukasz pracy i chciałbyś dołączyć do TurboEkipy Parku Trampolin JumpWorld w Ostródzie to zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Chcesz dołączyć do naszej TurboEkipy? Zapraszamy! Szukamy pracownika Działu Informacji Klienta 🥰😎

Jakie są Twoje turbozadania?

👉 obsługa Klienta na najwyższym poziomie, zawsze z uśmiechem i pozytywną energią 💪😆😇 Wiadomo przecież, że Turbokozak zaraża pozytywną energią!

👉 jak na Turbokozaka przystało, musisz dbać o bezpieczeństwo użytkowników Parku 😀🥰 Oczywistym jest, że Turbokozak to superbohater!

👉 jako że najnowsze technologie nie są Ci obce, obsługa kasowa i sprzedaż usług oferowanych w naszym parku będą dla Ciebie pestką 😎 Turbo nie bierze się znikąd.

👉 czasami trzeba też wziąć sprawy w swoje ręce (dosłownie) i zadbać o czystość obiektu 🤓 W końcu co to za Turbokozak, który zostawia bałagan?

Jeśli zatem masz się za Turbokozaka, który ogarnie powyższe, a do tego jest uśmiechnięty, dogada się z każdym i chce doskonalić swoje turboumiejętności, to właśnie na Ciebie czekamy 😎

👉 Więcej informacji i szczegóły oferty otrzymasz pisząc maila (dołącz przy okazji swoje TurboCV) na adres a.bielewska@jumpworld.pl.

Nasza wyskakana ekipa czeka na Ciebie! Piona ✋

Park Trampolin JumpWorld Ostróda

Post Author: redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *